Home / Teknoloji / Markum Şikayet | Markum Rezaleti

Markum Şikayet | Markum Rezaleti

Merhaba Arkadaşlar Bugün Markum Denen Firmanın Ne Kadar Kötü , Ne Kadar Rezil , Ne Kadar Sorumsuz Bir Firma Olduğunu Anlatacağım Desem İnanmayın 🙂 Önceden Açıkca Yazıyorum  N İle Başlayan Çok Kaliteli Bir Firma İle Çalışıyordum. Birgün Bir Sigortacı Müşterim Benim Domainim Var Bana Bir Site Yap Demesiyle Markumla Tanıştım. 7 Yıldır Web İşleri İle Uğraşıyordum Ama Hayatımda Markumun M sini Bile Hiç Duymamıştım.. Kendi Kendime İçimden aha dandik bir hosting hemen bizim n ye taşımalıyım dedim. Müşterim Süresi Bitsin Öyle Taşıyalım Diyince Kaldı. Sonra Mail Problemi Oldu Ticket Açtım Bi Sigara İçip Gelesiye Ticket Güncellendi Diye Mail Geldi 🙂 Allah Allah Dedim Kendi Kendime.. Ticket Üstüne Ticket Derken Markumdan O Kadar Memnun Oldumki Kelimelerle Anlatamam.. Hemen Süresi Biten Domainimi Markuma Taşıdım 🙂  Hosting Aldım Diğer Domainlerimide Regledim :)) Size Şu Kadar Söyliyim Web Konusunda Takıldığım Konu Olunca Google Amcaya Sormuyorum 🙂 MArkuma Bir Ticket Gecenin 3ünde yada BAYRAM GÜNÜÜĞ Adamlar Hemen Yardımcı Oluyor. dosya izinlerimden .htaccess yönetimine kadar ne kadar sorunum çıksa ALLAH RAZI OLSUN ! Hep Benim İsteğim Şeklinde Çözüm Ürettiler. Bu Yazımı Okuyan yada Birgün Okuyacak Webmaster Yada Webmaster Olma Yolunda İlerleyen Arkadaşlarım Varsa Deneyin Olum Adamlar Yapmış Diyorum Size :))

Erkenden Planlı Bakım Çalışması İçin Mail İle Uyyarılar..

bunlarda markumu tickete boğduğum zamanlar :))) İyiki Tanımışım Sizi :)) Teşekkürler Markum

 

NOT : Bazen Çok Soğuklar İyiki Sizinle Çalışıyorum yada İyi Bayramlar Markum bey Diyorum 😀 Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Eder İyi Çalışmalar Dileriz Diyorlar :))

About Yunus emre Kula

BSıradan Biri İşte..

Check Also

Backlink İçin Yorum Gönderisi

Arkadaşlar merhaba, siteniz için backlinkler onaylanıcaktır ama lütfen adult ve virüslü yorumlar yapmayınız. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by yunusemrekula.com